1907 Fenerbahçe

1907 Fenerbahçe Espor Koç Değişikliği!

1907 Fenerbahçe Koç Değişiyor!

Amerika Vatandaşı olan Luqman Hamsa ‘Crowe’ Abdullah ile bir türlü istenilen uyumu yakalayamayan 1907 Fenerbahçe Espor, bugün itibariyle koç değişikliğine gitme kararını resmi Twitter sayfası üzerinden duyurdu!

League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde 4.sırada yer alan 1907 Fenerbahçe Espor takımına yeni koç olarak Aykut Emre “Turkinat0r” Başkal getirildi.

Bakmak isteyebilirsiniz:
Espor Kadroları 2019 – Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi adlı yazımızdan güncel takımları ve espor oyuncularını öğrenebilirsiniz.

1907 Fenerbahçe’nin neden bu kararı aldığını henüz net olarak bilinmemesine rağmen Luqman Hamsa ‘Crowe’ Abdullah ile yaşanan uyumsuzluk durumu olduğu tahmin ediliyor. Takımda yer alan oyuncularla yapılan röportajlara dayanarak istenmeyen şampiyonlar ile oynama konusunda problemler yaşandığını söylenebilir.

Amerika vatandaşı olan Crowe; daha önce Fire Dragon, Frost fire ve KL Hunters ekiplerinde bulunmuştu. VFŞL’de yer aldığı süre boyunca maçların skorlarına ve puan durumuna birlikte göz atalım:

  • 19 Ocak HWA Gaming 0 – 1 1907 Fenerbahçe Espor
  • 20 Ocak 1907 Fenerbahçe Espor 0 – 1 Royal Youth
  • 26 Ocak Bahçeşehir Supermassive 0 – 1 1907 Fenerbahçe Espor
  • 27 Ocak Doğuş Üni Aurora 1 – 0 1907 Fenerbahçe Espor

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Puan Tablosu – 2. Hafta

  1. Galatasaray Espor
  2. Bahçeşehir Supermassive
  3. Royal Youth
  4. 1907 Fenerbahçe

Aykut Emre “Turkinat0r” Başkal geçmişinde tam olarak aktif bir oyunculuğu olmasa bile Macro Maniacs adlı takımın yedek olarak Ormancı rolüyle başlamıştı. Oyun Hizmetleri Espor takımında analistik olarak ayrıca görev almıştır. Koçluk kariyerine ise Arctic Gaming ile başlamış daha sonrasında Macro Maniacs adlı takımın sahibi olmuştur. Bursa Esports’un kurulmasından sonra Koç olarak burada yer aldı. 1907 Fenerbahçe Espor ile adı anılmaya başladığında ise menajerlik görevine gelmiş şimdi ise Koçluk yapmak için görev bölümü değiştirilmiştir. Kendisine liglerde başarılar diliyoruz!

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI