CS:GO

CS GO Güncel Rütbe Sistemi ve Rozetleri

Counter-GO-Rutbeler

CS GO rank sistemi Valve tarafından hala net olarak açıklanmamıştır. ELO adı verilen sistem, raunt başı puanlama sistemi üzerine kuruludur. Bu rank sisteminde takımların raunt kazanmasıyla bir diğerinin puanını ele geçirerek üstünlük sağlanmasına dayanmaktadır. Her oyuncu ne kadar çok ELO puanı toplar ve seri bir şekilde maç kazanırsa o kadar hızlı rank atlar.

CS GO ELO Puanı İçin Gerekenler

ELO puan sistemi, her raunt takım ve kişi puanı olmak üzere ikiye ayrılır. Takımın puan kazanması için o raundu kazanması gerekmektedir. Kişinin özel olarak ELO puanı alabilmesi için o rauntta yapması gerekenler;

  • En çok öldürme sayısına sahip olma,
  • Bomba kurma/imha etme gibi gerekli görevleri yerine getirme.

CS GO Rank Atlamanın Yolları

CS GO oyununda rank atlamak ve yükseldiğiniz rankta düşmeden devam edebilmeniz için yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Her oyunda olduğu gibi CS GO’da da ilk olması gereken emektir. Rank atlamak ve rankınızı korumanız için vakit ayırmalı ve antrenman yapmadan rekabetçi modda oyuna girmemeniz gerekmektedir.

Bu alıştırma ve ısınmalar, atölye haritaları olarak adlandırılan özel haritalarda veya silah yarışı, ölüm maçı gibi modlarda aktif oyuncular ile yapılabilmektedir. Fakat özel haritalar, özellikle ısınmaya ve refleks geliştirmeye özel olarak tasarlandığı için atölye haritalarında antreman yapmanız daha iyi olacaktır. Bu sayede oyuna hazır ve kendinizi biraz daha geliştirmiş şekilde başlamış olacaksınız. Eğer bir ekibiniz yok ise işiniz oldukça zor, bu yüzden bir ekiple birlikte oyuna girmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Kendinize bir ekip oluşturmaya bakmalısınız, eğer oynayan arkadaşınız yoksa lobilere giriş yaparak oradaki insanlarla bir takım kurabilirsiniz. Bu sizin rank atlamanıza yardımcı olacaktır. Oyun içi iletişim rauntlardaki galibiyet oranını arttıran önemli bir etkendir. Bu yolları izleyerek rank atlamanız daha kolay olacaktır.

CS GO Rozetler

CS GO rozetleri, oyundaki takımların operasyonlara katılım halinde ve oyun içi bazı özel motiflerin kalıp halidir. İsim kısmının alt bölümünde sergilenir. Oyun içi herhangi bir katkısı yoktur. Fakat görsel açıdan oldukça göze hoş görünen bir detaydır.

CS GO Rütbeler

CS GO’da rütbeler, Gümüş 1’den başlayarak dünya elitlerine kadar uzanan bir yolculuktur. CS GO’da sonuç olarak rank atlamak için gerekli olan hem siz hem de takımınızın iyi olmasıdır.

CS GO Rütbe Resimleri

CS GO Rank Fotoğrafları

Bu haber ilginizi çekebilir: HLTV.org 2018 Yılın En İyileri Sıralaması

İngilizce CS GO Rütbe detaylar için: Steam

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI