HABERLER

Dark Souls 3 Tanıtımı

Dark Souls 3 Detaylı Anlatım

From Software geliştirici firma tarafından sunulan Souls serisinin son oyunu olan Dark Souls 3, Souls serisinin mimarı Hideteka Miyazi yönetmenliğinde karşımıza çıkıyor. 24 Mart 2016 tarihi ile birlikte piyasaya sürülen serinin son oyunu, PS4 ve bilgisayarlar için aynı anda işleme girdi.

Dark Souls 3 Sistem Gereksinimleri:

Oyun konsolları ile birlikte aynı anda bilgisayar ekranlarında görülebilecek olan ve oyun dünyası içerisinde uzun vakitler geçiren oyuncular için büyük bir öneme sahip olan oyun serisinin son oyunu olacağı dile getirilen Dark Souls 3 için sistem gereksinimleri de açıklandı. Bilgisayarın oyunu kaldırabileceğine dair soru işaretlerini ortan kaldırmak amacı ile paylaşılan bilgiler içerisinde Dark Souls 3 Sistem Gereksinimleri; minimum ölçekte işletim sistemi Windows 7/8 (64 bit), işlemci AMD A8 3870 3.6 Ghz or İntel Core i3 2100 3.1 Ghz, Ram 8 gb, ekran kartı NVIDIA GeForca GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870, DirectX 11, boş alan 50 gb olarak belirlendi.

Dark Souls 3′ e Genel Bakış:

From Software tarafından ilk oyunu Demon’s Souls ile PS3 te karşımıza çıkan Souls serisi oyunun beğenilmesinin ardından tüm oyun platformları içerisinde yerini aldı. Demons Souls ve Bloodborne içine alınırsa Souls serisinin 5. oyunu olarak oyun dünyasına giriş yapan Dark Souls 3 ile önceki serilerde eleştirilen noktalar dikkate alınarak piyasaya sürüldüğü görülüyor. Ölüm ve üzüntü odaklı olan tüm serinin temel bakış açısı değişmemiş Dark 3 ile birlikte yine sürekli dikkat edilmesi gereken bir oyun olmuştur. Dark Souls 3 tanıtımı hakkında söylenebilecek olan diğer serilerden ayrı olarak Lothric te ölüme meydan okunuyor.

Ateşi koruyan kül lordlarının karanlığın kendini göstermesi ile birlikte sahip oldukları her şeyi geride bırakarak karanlık ve aydınlık arasındaki seçimlerini yapıyor. Karanlıkla savaşmak ve ateşe yeniden ortaya çıkma şansı vermek, ortaya çıkmış kötülüğe bir son vermek için savaşılan Dark Souls 3 oyun serisinde karşımıza çıkan yüzükler ve yazıtlar ile sorulara cevap bulunduğu ve oyun serisi 2’den daha yaratıcı bir oyun sistemi ve kurgusu olduğu görülüyor.

[zombify_post]

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI