FIFA

Fifa 20 Duyuruldu!

Fifa 20 EA Sports FIFA Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Fifa 20 ile ilgili tüm detaylar bugün EA Play canlı yayını üzerinden yapılacak yayın ile açıklanacak. Kısa duyuru videosunda Fifa 20’nin çıkış tarihi ile ilgili sadece PS4 için bilgi verildi fakat Fifa 19’un PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’e port edilerek çıktığını dikkate alacak olursak, tahminen Fifa 20’de tüm bu platformlarda yer alacak denilebilir.

Fifa 20’nin PS4 için belirlenen çıkış tarihi 27 Eylül 2019 şeklinde. Fakat tabii ki bu tarih potansiyel bir Pre-order Deluxe Edition versiyonu duyurulursa daha geriye de çekilebilir. EA genelde bu tarz paketlerde oyuna bir kaç saat, veya Origin Premiere üzerinde bir kaç gün önceden erişim imkanı sunabiliyor.

Fifa 20 reveal tarihi

Twitter üzerindeki bu 27 saniyelik reveal fragmanı ile Fifa 20 duyuruldu. Fragmanda “Stadyum her yerde” cümlesinin geçmesi ve bir kaç kadın ve erkek grubunun Paris sokaklarında top oynamasını göstermesinden ötürü insanlar sosyal medya üzerinde “Acaba oyuna sokak stili futbol modu mu geliyor?” tarzında tartışmalara başladı.

EA Play E3 2019’da yer alacak

Fifa 20 için E3 2019 EA Play’de 30 dakikalık bir sahne süresi ayrılacak. Fifa 20 hakkında bilgilerin paylaşılacağı bölümü profesyonel bir espor yorumcusu ve hostu olan Alex “Goldenboy” Mendez sunacak.

EA Mart ayında geleneksel E3 basın toplantısını yapmayacağını duyurmuştu, fakat sonrasında EA Play Canlı yayın programını ortaya çıkardı. Programın odağında Star Wars Jedi: Fallen Order, Apex Legends, Fifa 20 ve diğer birkaç şey olacak. Her bölüm 30 dakika sürecek şekilde ayarlanmış.

EA Play canlı yayın programının tamamı şu şekilde:

Yayın Türkiye saatine göre 19:15’de başlayacak.

  • 19:15: EA Play geri sayımı.
  • 19:30: Star Wars Jedi: Fallen Order – Andrea Rene ve Greg Miller’ın sunumuyla.
  • 20:00: Apex Legends – Alex “Goldenboy” Mendez’in sunumuyla.
  • 20:30: Battlefield V – Julia Hardy ve Adam Freeman’ın sunumuyla
  • 21:00: Fifa 20 – Alex “Goldenboy” Mendez’in sunumuyla.
  • 21:30: Madden NFL 20 – Adam Rank’ın sunumuyla.
  • 22:00: The Sims 4 – Andrea Rene’in sunumuyla.

8 Haziran günü, yani bugün Fifa 20 ile ilgili bilgiler EA Play canlı yayını üzerinde EA tarafından daha detaylı bir şekilde paylaşıldıktan sonra, bu detayları sizlere aktaracağız.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Oyunlara Verilen Paranın Değerli Olması

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI