HABERLER

Gaming İstanbul’da OMEN by HP ile PUBG turnuvası başlıyor!

PUBG Omen By HP

Oyun bilgisayarlarında öncü markalardan bir olan HP, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan Gaming İstanbul organizasyonunda yer alacak. Organizasyonda sergilenecek olan OMEN by HP markası ile geliştirilen oyun bilgisayarları yüksek performans ile çalışarak profesyonel oyunlara el verişlidir.

Bu bilgisayarlar ile dört gün boyunca ikişerli takımlar olarak eSpor tutkunu oyuncular PUBG turnuvasında yarışacaklar. Turnuva sonunda en yüksek puanı toplayan takım ise kişi başı birer OMEN by HP laptop kazanmış olacak.

OMEN by HP PUBG Birincilik Ödülü

Tabi dört gün boyunca mücadele edip gün birincisi olanlar da eli boş dönmeyecek ve sürpriz hediyeler ile ödüllendirilecekler. Gelişmiş bilgisayar ve profesyonel aksesuarlar ile oyuncular fuar boyunca oyunlarda yarışmanın keyfini çıkara bilecek.

Etkinlik süresinde HP markasının çeşitli konukları da fuarda yer alacak. 1 Şubat tarihinde HP’nin teknoloji sponsoru olduğu, 1907 Fenerbahçe Espor kulübünün PUBG takımını hayranları ile tanıştıracak. 2 Şubat tarihinde ise OMEN by HP markasının elçiliğini yapan sosyal medyada fenomen olan Necati “zeoNNN” Akçay takipçileri ile buluşacak.

OMEN by HP marka oyun bilgisayarları 15 ve 17 modelleri ile daha fazla özelliği oyuncularına sunuyor. Bu özellikler ek port ve daha başarılı VR uyumluluğu sağlayacak şekilde tasarlandı. OMEN 15 ve OMEN 17 bilgisayarlar farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor.

OMEN 15 de oyun performansını artıran optimize edilmiş sistemi ile bir çok gelişmiş oyun seçeneği mevcut. OMEN 17′ de ise en yeni AAA+ oyunlarında bile yüksek kare oranları ile oyun oynamayı sağlayan yüksek hızlı teknolojiye sahip. Böylece kasmadan oyun oynamanın keyfini de çıkarabiliyorsunuz.

Gaming İstanbul Fuar Alanı 18 Bin Metre Kare

Gaming İstanbul tarafından düzenlenilen organizasyonda PUBG’nin yanı sıra daha pek çok turnuva ve yarışmalar da yapılacak. Bu yarışmalarda binlerce lira ödül dağıtılacak. Fuar, açık ve kapalı olmak üzere toplamda 18 bin metre kareyi aşkın alanda gerçekleşecek.

OMEN by HP’nin yer alacağı alan ise 160 metre kare gibi geniş bir alan. Böylece oyun tutkunlarının rahatça oynamanın keyfine varacakları bir ortam sağlanmış oluyor. OMEN by HP sayesinde Gaming İstanbul etkinliğinin eğlencesi ve heyecanı doyasıya yaşana biliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI