CS:GO

HLTV.org 2018 Yılın En İyileri Sıralaması

HLTV En iyi 4 ve 5 oyuncu

Geride bıraktığımız 2018 yılına ait Counter Strike: GO istatikleri, HLTV.org tarafından yayınlanmaya devam ediliyor.

2018 Aralık Ayının En İyi Takımları

Her ay periyodik olarak HLTV.org tarafından duyurulan takım sıralaması Aralık ayı için de yayınladı. En iyi oyuncular sıralamasına da pek çok oyuncusunu sokan Astralis takımı zirvede yer aldı.

Aralık ayı sıralamasına göre; Astralis zirvede yer alırken, Natus Vincere ikinci ve Liquid üçüncü sırayı elde etti. Sıralamada, en iyi CS: GO ekipleri arasında dikkate değer bir yükseliş gösteren Sharks ve G2 takımları da yer aldı.

 2018 Yılının En İyi Beşinci Oyuncusu

Peter “dupreeh” Rasmussen

Her yıl HLTV.org tarafından belirlenen 20 en iyi oyuncunun yer aldığı liste açıklanmaya devam ediliyor. 16.01.2019 tarihine kadar listedeki en iyi 15 oyuncu duyurulması ile dikkatler, ilk 5 ‘te hangi isimlerin olacağına çevrilmişti. Yapılan son açıklamaya göre, 2018 yılının en iyi beşinci oyuncusu Peter “dupreeh” Rasmussen oldu.

2018 Aralık ayının da en iyi takımı seçilen Astralis ‘in oyuncusu listede beşinci sırayı elde etti. Danimarkalı oyuncunun açıklanması ile birlikte bugüne kadar, Astralis takımından toplamda dört oyuncunun listede yer alması dikkat çekti. Danimarkalı Nicolai “device” Reedtz, Astralis takımındaki beş oyuncudan adı listede yer almayan tek oyuncu olarak kaldı.

Espor takipçileri ve severlerince gösterdiği başarılı performansa dayalı olarak, sıralamanın zirvesinde device’ın yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

2018 Yılının En İyi Dördüncü Oyuncusu

Denis “electronic” Sharipov

2018 ‘de gösterilen performanslar doğrultusunda, yılın en iyi oyuncuları HLTV.org tarafından tüm hızıyla duyurulmaya devam ediyor. 16 Ocak tarihinde, Astralis takımının oyuncusu dupreeh, beşinci en iyi oyuncu olarak açıklanmıştı. 17 Ocak ‘ta yapılan yeni açıklamaya göre, listedeki dördüncü isim Denis “electronic” Sharipov oldu. Natus Vincere takımında yer alan Rus oyuncunun dördüncü olarak açıklanmasının ardından gözler artık sıralamadaki ilk üç isme çevrildi.

FaZe takımından NiKo, Astralis ekibinin oyuncusu device ve NAVI takımında performans sergileyen s1mple ‘ın listenin zirvesinde yer alması bekleniyor.

Gözler heyecanla HLTV.org tarafından yapılacak son açıklamaya odaklanırken sıralamadaki ilk üç isim 20.01.2019 Pazar günü duyurulacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI