HABERLER

Knight Online’dan Yeni Bir Etkinlik Haberi!

knight-online-empire-war

İmparatorluğunu Kur! Fethet! Topraklarını Genişlet!

Ülkemizde 14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun olan Knight Online için yeni bir etkinlik geliyor. Knight Online Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması 16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında yeni sunucu ve yeni etkinlik haberini verdi. Bu haberle beraber hem yeni sunucu haberi bekleyen büyük bir kitleyi hem de yenilik isteyen mevcut oyuncuları heyecanlandırdı. 2019 bahar aylarında aktif olması beklenen etkinlik için detaylar verilmeye başlandı. Bu yeni etkinlikte kıyasıya bir savaş olacak. Büyük ganimeti kazanmak, en iyi klan olmak için strateji üretmek ve stratejiyi doğru uygulamak gerekiyor. Kazanmak ve hükmetmek için çok fazla toprak sahibi olmak yani güç sahibi olmak gerekiyor. Bu heyecanlı bekleyiş sona erdiğinde siz de ekibinizle birlikte bu büyük savaşta yerinizi alın. Ganimetin ve en iyi klan unvanının sahibi olun.

Knight Online’da Yeni Bir Tarih Başlıyor!

El Morad ve Karus ırkları, Portu ve Kurian ırklarına, savaşta onlara yardım etmeleri karşılığında 5 parçaya ayrılmış Cyhper’ın kafatasını ele geçirme sözü verdiler. Çünkü Cypher’ın kafatasının tamamlanması, kendi insanları için zaferi getirmeyi vaad etmekle beraber tanrısal bir güce de sahip olmak anlamına geliyordu.            

Bu akıl almaz gücün yanlış ellere geçme ihtimali bile korkutucuydu. Bu yüzden su, rüzgar ve toprağın ruhları Cypher’ın kalan son 3 parçasıyla beraber gizlenmeyi tercih etti ve iki krallık arasındaki süre gelen savaş nedeniyle parçaları bulmanın tek yolu artık daha fazla toprak ele geçirmekti.

Dolayısıyla El Morad ve Karus ırkları bölgelerini genişletmeye başladılar ve yeni elde ettikleri arazilere feodalizm getirerek uygun olan klan liderlerini atadılar. Klanlar ve ittifaklar için bu kontrol ettikleri bölgeler onlara büyük statü ve onur kazandırıyor, aynı zamanda savaş çanlarının ufukta giderek artmasına neden oluyordu. 

Feodalizm: Hükmetmek için fethet!

Knight-Online-Empire-Haritasi

Düşmanlarının üstesinden gelmek için klanını topla ve Knight Online’ın imparatorlarından biri olarak tanın! Tüm kıtayı kimin yöneteceği artık senin elinde! Çok Yakında, Knight Online‘da savaş daha da şiddetlenecek…

2019 Baharında bu savaşa hazır olun!

Bu haber ilginizi çekebilir: Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

[zombify_post]

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI