HABERLER

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Serverlar

Knight Online’da 2 Yeni Sunucu Sizlerle!

Ülkemizde 14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun olan Knight Online için son dönemde gözler 16 Ocak 2019 tarihine çevrilmişti. İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin reklam panolarında, sosyal medyada ve internet üzerinde gördüğümüz Knight Online – 16 Ocak 2019 duyurusu oyun severler arasında büyük yankı uyandırmıştı.

Knight Online Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması 16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında beklenen haberi açıkladı. Yapılan açıklamada oyun severlerin Knight Online’da en çok duymak istediği haber olan yeni sunucuların 22 Ocak 2019’da açılacağı belirtildi.

NTT Game tarafından yapılan bu açıklamanın oyun severler tarafında büyük bir heyecan yarattığını söyleyebiliriz. Oyunun kendi resmi forum sayfasında ve sosyal medyada yeni sunucu açılışının heyecanını görebilmemiz mümkün. Yaklaşık 2 senedir beklenen bu güzel haber ile oyun severler Knight Online serüvenlerine kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Yeni Sunucular ile Yeni Hesap Doğrulama Sistemi

NTTGame tarafından yapılan açıklamada yeni sunucular ile birlikte yeni bir cihaz doğrulama sisteminin de hayata geçirileceği belirtildi. Oyun severler IOS ve Android işletim sistemli telefonlara indirilebilir olan NTTNow programı üzerinden NTTGame portal hesaplarını doğrulayarak yeni sunuculara giriş yapabilecekler.

Şunu da belirtmekte fayda var; her mobil cihaz ve telefon numarası için tek bir NTTGame portal hesabı aktif edilebiliyor olacak. Aktivasyon sağlanmamış hesaplardan ise bu sunuculara giriş yapılamayacak.

Açıklamanın devamında 16 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında oyuncuların NTTNow programı ile aktivasyon sağlayarak yeni sunuculara ön kayıt yapabileceği ve 21 Ocak’tan sonra sunucuya giriş yaparak karakter isimlerini belirleyebilecekleri aktarıldı. Seçtikleri sunucuyu değiştirmek isteyen kullanıcılara ise 2 defa sunucu değiştirme hakkı tanınmış durumda.

Son olarak NTTNow isimli programda mobil cihazınızı ve telefon hattınızı korumanızda fayda olduğunu belirtelim. Zira cihaz ve telefon numarası üzerinde hesabınızı tanımladığınızda daha sonraki dönemde NTTGame tarafından cihaz ve telefon numarası değişimi yapılmayacağı bilgisi verildi.

Kendinizi Gerçek Bir Şövalye Gibi Hissedeceksiniz!

Yeni sunucuların açılışı ile birlikte Knight Online’da sıra dışı bir çalışma daha oyun severlere sunulacak. Daha önce online oyunlarda çok da sık karşılaşmadığımız bu yeni çalışma ile yüzünüz Knight Online karakterlerinde yer alacak. Evet, yanlış duymadınız! Artık kendi yüzünüzü karakterinizin yüzü olarak kullanabileceksiniz. Nasıl mı?

NTTGame firması Android ve IOS işletim sistemli cihazlara kolayca indirilebilen GameFace isimli program ile oyun severlere bu hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Bu özelliği kullanmak isteyen oyun severler GameFace programını indirdikten sonra kendi fotoğraflarını bu program üzerine yükleyerek, seçtikleri yüzün Knight Online’daki karakterinin yüzü olmasını sağlayabilecekler. Tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yeni Sunucular’da Oyun Severleri Neler Bekliyor?

İlk olarak yeni sunuculara giriş yaptığınızda özlemini duyduğunuz müthiş bir oyuncu yoğunluğunun sizleri karşılayacağını söyleyebiliriz. Bu yoğunluğun yüzlerinizde bir parça mutluluk bırakması oldukça muhtemel.

İlerleyen zamanlarda bu içeriklerin dönem dönem oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunların dışında oyun severlerin yeni sunucu ile birlikte merakla beklediği maksimum karakter seviye sınırı da 83 değil, 80 seviye olarak belirlendi. Yeni sunuculara giriş yapan oyuncular maksimum 80 seviyeye kadar karakterlerini geliştirebilecekler.

Yeni Sunuculara Özel Canlı Yayın

Yeni sunucuların açılacağı 22 Ocak gününde NTT Game twitch.tv kanalı üzerinden açılışa özel canlı yayın yapılacağı açıklandı. Bu yayında oyun severler yeni sunucuları takip edebilir ve yapılacak özel çekilişlerle dağıtılacak binlerce Npoints ödülünün sahibi olabilirler.

Yeni sunucuların açılışına özel canlı yayını 22 Ocak saat 18:00’den itibaren NTTGame twitch.tv kanalından izleyebilirsiniz.

22 Ocak 2019 tarihinde açılacak yeni sunucular hakkında detaylı bilgiye resmi NTT Game forumlarından ulaşabilirsiniz.

Gizemli websitesi olan knightonlineworld.com adresinde başlayan sayaç ile birlikte metrolarda afişlerde yer alan Knight Online, gerisayımın tamamlanması ile birlikte nihayet müjdeli haberi verdi! Knight Online Yeni Sunucular Geliyor duyurusunu resmi forumları üzerinden oyuncuları ile paylaşan NTT Game, aynı zamanda Twitch.tv üzerinden yaptığı canlı yayın ile birlikte oyuncularına bilgiler verdi. NTT Game tarafından yapılan Knight Online Yeni Sunucu duyurusunu aşağıdan okuyabilirsiniz.

Yeni Sunucular KO

Knight Online Yeni Sunucu Özellikleri

 • Seviye sınırı 80 olacak.
 • Felankor, Crual, Enigma, Havoc, Hellfire, Nighmash, Keramash, Medikmash yaratıkları ve NPC [White Shadow] Ronark Land haritasından kaldırıldı.
 • UTC, Bifrost, Draki, Ronark Land Base ve Juraid Mountain(ilk iki hafta) haritaları kapalı olacak.
 • Dark Knight zırhları ve silahları ve üretime kapalı olacak.
 • PUS’tan Pandora’s Box, Gold Dragon Egg, Dragon Scale, Dragon Box ve Special Monster Staff eşyaları satın alınamayacak.
 • NPC [Mercenary Officer] ve [Mysterious] Narki Moradon haritasından kaldırıldı.
 • NPC [Revers Knight] Hill ve Lily Eslant haritasından kaldırıldı.

Not: Yukarıdaki içerikler belirli bir zaman diliminde adım adım sunuculara eklenecektir.

Yeni sunuculara giriş yapabilmeniz için NTTNow uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve uygulama ile elde edeceğiniz doğrulama kodunu kullanmanız gerekmektedir.

NTTNow hakkında ayrıntılı bilgi için BURAYA tıklayın.
Ön Kayıt işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için BURAYA tıklayın.
Yeni sunucular ile birlikte düzenlenecek Kutlama Etkinliklerine BURAYA tıklayarak göz atabilirsiniz.
Knight Online Yüz Taraması için BURAYA tıklayın.

1 Yorum

1 Yorum

 1. Burnout

  Ocak 18, 2019 üzere 2:19 pm

  Bence beklentileri tam anlamıyla karşılamadı
  O kadar reklam ve gizem sadece yeni sunucu için olmamalıydı
  En azından oyunda bir çok değişikliğe ve yeniliğe gidilebilirdi ..

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI