HABERLER

Riot’un bazı yeni eşyalar üzerinde testler yürüttüğü bilgisi sızdırıldı!

Yakın zamanda ortaya çıkan bir videoda, LoL yayıncısı Joedat “Voyboy” Esfani, League of Legends sızıntı eşyalar ve ismi üzerinde çalışılan, olası yeni bir şampiyonun bilgilerini sızdırdı. Kendisi bunu büyük ihtimalle kasıtlı yapmamış olsa da, kendisinin YouTube kanalındaki videoda bulunan bazı şeyler, takipçilerinin gözünden kaçmadı.

League of Legends sızıntı şampiyonu: Aphelios

Voyboy tarafından sızdırılan şampiyon Aphelios

Voyboy’un canlı yayını sırasında şampiyon seçim ekranında ilginç bir olay gerçekleşti. Listede henüz oyunda olmayan “Aphelios” isimli bir şampiyon belirdi. Bu şampiyon henüz bir resime sahip değil, haliyle nasıl göründüğüne dair henüz bir bilgimiz yok. Tabii kendisinin ismi bu şekilde bile kalmayabilir.

Bu habere de göz atmak isteyebilirsiniz: Hangi League of Legends Rolünde Oynamayı Hak Ediyorsun?

Yeni test eşyası: The Lone Champion

The Lone Champiyon ilk bakışta absürt görünen yeni bir tank eşyası. Eşya +800 can ve Bekleme Süresinde %10 Azalma veriyor. Bir de pasif yeteneğe sahip olan eşya, eğer takımda en yüksek cana sahip kişiyseniz Bekleme Süresinde %15 azalma sağlıyor(Bekleme süresi sınırını aşabiliyor).

Yeni test eşyası The Lone Champion

Şu anki haliyle bu eşya üst koridor oyuncuları ve Sejuani, Gragas ve Sion gibi dayanıklı ormancı şampiyonların düşlerindeki eşya olabilecek durumda.

Yeni test eşyası: Mark of the Hunt

Bu eşya ise nişancı şampiyonları için gibi duruyor. +250 Can, +40 Saldırı Gücü ve +%15 Saldırı Hızı veren eşya, kendisini taşıyan şampiyonları pasif özelliği ile “Öfke” moduna sokuyor. Bu pasif, taşıyıcısına +40 hareket hızı sağlıyor ve ayrıca saldırdığı hedefleri işaretleyerek, bu hareket hızından takım arkadaşlarının da faydalanmasını sağlıyor.

Yeni test eşyası Mark of the Hunt

“Öfke” pasifinin neredeyse herhangi bir gereksinimi bulunmamasından ötürü, eşyayı taşıyan nişancı şampiyon oyuncusu yakınınızda olduğu sürece, kalıcı bir hareket hızı bonusu sağlıyor.

Yeni test eşyası: Spellthief’s Ring

Dizayn olarak destekçi şampiyonlar için olan eşya, tamamiyle altın üretimi odaklı. Satın alındığında oyuncu kendisine sunulan dört bonusun birini seçiyor: 10 saniyede bir gold, Saldırı Gücü, Can veya Yetenek gücü.

Bu yüzüğü ilginç yapan şey pasifi. Rakibinize saldırı ile veya büyü ile hasar verdiğinizde, fazladan büyü hasarı veriyorsunuz. Eğer yakınınızda bir takım arkadaşınız varsa(ve destekçi olduğunuzda, her zaman yanınızda birinin bulunacağını varsayarak) +11 altın elde ediyorsunuz. Bu yetenek ile ilgili bir görev bile bulunuyor ve tamamlandığında ödüllerini arttırıyor.

Böyle bir eşya aşağı koridorda proaktif oyun stilini aktif kılacak gibi duruyor. Rakibiniz ile karşılıklı atışmalarınız altın kazancınıza katkıda bulunup, daha hızlı zamanlamalar ile daha iyi destekçi eşyaları çıkabilmenizi sağlayıp, oyunun ilerleyen aşamalarında daha güçlü olmanızı sağlayacak.

Yeni test eşyası Spellthief’s Ring

League of Legends sızıntı sorunlarının ardı arkası kesilmek bilmiyor. Riot acaba gelecek zamanda bu gibi durumları önlemek için ne gibi önlemler alacak?

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI