HABERLER

League of Legends Yeni Espor Sunucularını Arıyor!

lol-is-basvurusu

LoL Espor sunucusu olmak ister misin?

League of Legends, geçtiğimiz günlerde yayınladığı duyuruyla beraber anlatıcı olmak isteyen birçok kişinin dikkatini çekti. Oyunu oynamayı seven kadar anlatmayı seven yani anlatıcı olmak isteyen çok fazla oyuncu var. Anlatıcı olmak için ciddi bir aktarım gücünüz olması gerekiyor. Gerek seçtiğiniz kelimeler gerekse kullandığınız mimikler çok önemlidir. Anlatırken, o heyecanı ekran başındaki izleyiciye geçirmeniz gerekmektedir. Bu işi yapmak istiyorsanız paylaştığım detayları dikkatle inceleyip uygulayabilirsiniz.

Anlatıcı: Maçta gerçekleşen olayları anlatarak heyecanı ve tüm gelişmeleri izleyiciye aktaran kişiye denir.

League of Legends Espor Sunucusu Başvuru Detayları

Başvurularınız için bir video hazırlanmış, bu video üzerine kendi seslendirmenizi yapmanız gerekiyor. Hazırladığınız videoyu YouTube veya alternatif sitelere yükleyebilirsiniz. Video üzerine ses kaydınızı yaptıktan sonra, aşağıdaki kayıt formunu eksiksiz olarak doldurup konusuna 2019 Sunucu Başvuru yazarak [email protected] adresine göndermeniz gerekiyor.

Aşağıdaki videoda seslendirmenizi eklemeniz için sessiz bir bölüm var. Başvuru için göndereceğiniz kayıtta bu hazır videoyu kullanabilirsiniz ya da kendi videonuzu 1,5 dakikadan kısa olacak şekilde yapabilirsiniz.

Anlatıcı videosu

Bağlantı formu

Videoyu ve formu indirmek için eklediğim bağlantılara sağ tıklayıp Bağlantıyı farklı kaydet seçeneğini kullanabilirsiniz. Başvurunuzu tamamlayabilmeniz için formda sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Katılım için tek koşul 18 yaşınızı doldurmuş olmaktır.

Kayıtlar 11 Şubat’ta kapanacak ve ön elemeyi geçen adaylara ulaşım sağlanacaktır. İyi şanslar!

Bu haber ilginizi çekebilir: League Of Legends 9.2 Meta Detayları

[zombify_post]

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI