HABERLER

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Belli Oldu; Qiyana

League of Legends’ın yeni şampiyonu Qiyana, Resmi LoL Twitter adresleri üzerinden duyuruldu. Gizemli orman suikastçisi Qiyana, kısa bir teaser fragmanı ile tanıtıldı.

Riot, nisan ayında paylaştığı bazı şeyler ile Qiyana’nın yeni bir bölgeden gelen saldırı hasarı odaklı bir suikastçi olacağına dair ipuçları vermişti. Bahsi geçen bölge ise görünüşe göre “Ixaocan” olarak adlandırılıyor.

Qiyana Şampiyon Görseli

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Qiyana hakkında paylaşılan görsellerde en korkunç görünen şey tuttuğu “Chakram” olarak adlandırılan kılıç tipi. Kılıcın boyutu neredeyse Qiyananın kendi boyuna eşit.

Qiyana’nın ünvanı “Elementlerin İmparatoriçesi” şeklinde. Ünvanına bakılacak olursa, görünüşe göre yeni şampiyon elementleri kontrol edebilen ve onları saldırılarında kullanabilen bir şampiyon olacak.

League of Legends Türkiye Twitter adresi üzerinden yayınlanan teaser fragmandan şampiyonun kullanacağı yetenekler hakkında henüz çok da bir bilgi edinilemese de, görülen kısıtlı şeylerden kendisinin elementler ile bir bağlantısı olacağını tahmin etmek zor değil. Şampiyon hakkında daha fazla bilgi paylaşıldığında, biz de sizlere bu bilgileri aktaracağız.

Bu haber de ilginizi çekebilir: League Of Legends Mobil Sürümü Geliyor!

Sizce Qiyana ne tür yeteneklere sahip olacak? Metaya etkisi ne şekilde olacak? sizlerin de görüşlerinizi merak ediyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI