LEAGUE OF LEGENDS

Riot Games TFT Showdown TS Turnuvası için Yayıncı Listesini Açıkladı

Riot Games TFT Showdown Taktik Savaşları turnuvası birkaç gün içinde gerçekleşecek. 17-18 Temmuz arasında gerçekleşecek olan 125,000$ ödül havuzuna sahip turnuva için 64 Yayıncı toplanacak.

Turnuvada yayıncılar birbiriyle karşı karşıya gelip kimin en iyi TS oyuncusu olduğunu göstermek için savaşacak. TFT Showdown Turnuvasının 1. gününde oyuncu havızı 32 kişilik iki adet gruba bölünecek. Her maç maksimum 5 round olacak, ilk günün maçları sonrasında karşılaşmalara dahil olan oyuncular ödül havuzunun 100,000$‘lık kısmından elde ettikleri sıralamaya göre belirli bir ödül elde edecek. Günün sonunda her gruptan en başarılı 8 oyuncu 2. günde oynamaya hak kazanacak.

Geriye kalan 16 oyuncu aynı formatta bir tur daha oynayacak ve bu turun ödül havuzu 25,000$ olacak. Bu eleme roundu sonrasında, geriye kalan 8 oyuncu bir final oyunu daha oynayacak, bu roundun şampiyonu 5,000$ ödülün sahibi olacak.

Riot games taktik savaşları görsel

Riot Games TFT Showdown Dünya Genelinden Yayıncılara Ev Sahipliği Yapacak!

Turnuvada yer alacak yayıncıların listesi gayet etkileyici. NA, EUW, EUNE, RU, Oceania, BR, TR, ve LATAM bölgelerinden temsilcilerin dahil olduğu turnuvada önemli isimler yer alıyor. Yassuo, Pokimane, itsHafu, Amaz, LIRIK, Kripp, imaqtiepie, Forsen, Disguised Toast gibi büyük kitlelere sahip global yayıncıların bulunduğu turnuvanın sadece yayıncı listesine bakıldığında bile turnuvanın büyük bir ilgi çekeceği söylenebilir.

NA Sunucularında gerçekleşecek turnuvada Türkiye’nin temsilcileri wtcN, Uthenera ve Thaldrin olacak.

Şu anda Fortnite Twitch’de Taktik Savaşlarından sadece ortalama 6K daha fazla izleyiciye sahip. Bu turnuva Taktik Savaşlarının Twitch’de Fortnite’ı tahtından edip en çok izlenen oyun olması için aradığı hamle olabilir. Riot Games TFT Showdown’ı izleyiciler için zevkli bir etkinlik yapmayı başarırsa, oyun moduna da ilgi artabilir.

Bu haber de ilginizi çekebilir: LoLSkin Kullananlar için Riot’dan Permaban Uyarısı!

Turnuva Twitch Rivals üzerinde yayınlanacak. Bunun yanı sıra turnuvaya dahil olan tüm yayıncılar da kendi kanallarında yayın yapabilecekler.

Turnuvada yer alacak yayıncıların bazılarının yer aldığı listeyi aşağıda görebilirsiniz:

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI