CS:GO

TaZ Virtus.pro oyuncularını özlüyor musun sorusuna “Hayır.” cevabı verdi

Eski Virtus.pro oyuncusu Wiktor “TaZ” Wojtas, kendisiyle yapılan röportaj sırasında sorulan bir soruya Counter-Strike sahnesini takip edenleri ve Virtus.pro takımını sevenleri şaşırtan bir cevap verdi.

TaZ Virtus.pro formasıyla

Fragbite.se sitesine verdiği röportaj sırasında TaZ’a şu anda dahil olduğu takımı hakkında bazı sorular yöneltildi. Genç oyuncularla oynamanın nasıl olduğu, etkinlik ve gelecek maçlar ile ilgili sorular yöneltilen TaZ için gelen bazı sorular da eski takımı Virtus.pro hakkındaydı.

TaZ, röpörtajın ortalarına doğru “Virtus.pro oyuncularını özlüyor musun?” sorusuna kısa bir duraksamanın ardından kısaca “Hayır.” cevabı verdi.

TaZ ve Virtus.pro Hayranları için Beklenmedik Gelen Durumlar

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski ve Filip “NEO” Kubski gibi ünlü ve yetenekli oyuncularla yıllarca birlikte oynayan ve birlikte büyük başarılara imza atan birinden gelmesi beklenmeyen bir cevap olduğu kesin bir gerçek. Kendileri takım olarak bir çok başarıya imza atmış ve profesyonel Counter-Strike sahnesinde isimlerini oyuncuların aklına efsane takımlardan biri olarak kazımıştı. Uzun yıllar boyunca başarı konusunda çok büyük bir oranda düşüş yaşamayan ekibin herhangi bir oyuncusunun ayrılması veya dağılması insanların aklının ucundan bile geçmiyordu. TaZ takımdan ayrıldıktan sonra pashaBiceps ve NEO da Virtus.pro ile yollarını ayırdı. NEO şu anda FaZe Clan ile birlikte yoluna devam ediyor. Yaklaşık 4 ay önce NEO takımdan ayrıldıktan sonra takımdan ayrılan pashaBiceps ise henüz yeni bir takıma katılmış değil.

Polonyalı profesyonel Counter-Strike oyuncusu Wiktor “TaZ” Wojtas 25-01-2014 tarihinde Virtus.Pro takımına katılmıştı. 06-02-2018 yılında ise aktif Virtus.Pro kadrosundan ayrıldı. Son olarak ise yakın zamanda, 2019 yılının Mayıs ayında Aristocracy takımına katıldı ve şimdilik onlarla birlikte yoluna devam ediyor.

Verdiği bu cevap ile sadece “Bulunduğum yerde mutluyum” demek istemiş de olabilir elbette. Fakat bu kadar kısa ve net bir cevap vermesi doğal olarak insanları biraz şaşırttı. Bu cevap “Acaba aralarında bir sorun vardı ve problemli bir ayrılış mı yaşadılar?” sorusunu akıllara getirdi. Efsanevi Virtus.pro takımından ilk ayrılan TaZ olmasına rağmen, takımın destekçileri oyuncular arasında bir problem yaşanmadığını düşünüyordu. Sadece bir değişikliğe ihtiyaç duyulduğu için böyle bir yola baş vurulduğunu tahmin ediliyordu.

TaZ’ın Aristocracy takımı şu anda DreamHack Open Summer’da 2-0’lık skor ile yollarına devam ediyor ve yarı final için Grup B kazananını bekliyor.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Espor Sektöründe En Çok Kazananlar Oyuncular

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI