ESPOR HABERLERİ

“TCL ESpor Sahnesi” Arenası kapılarını açmaya hazırlanıyor!

LOL ESpor Sahnesi

Riot Games’in Türkiyedeki profesyonel League of Legends turnuvası “Türkiye Şampiyonluk Ligi” Kış 2019 sezonuna hazırlanıyor ve turnuva yepyeni bir ESpor Sahnesi ‘nde gerçekleşecek!

Espor Sahnesi” Türkiye’nin önde gelen LoL liginin ilk günü olan 19 Ocak’da açılacak.

Espor sahnesi İstanbul’da yer alıyor ve gelecek TCL sezonu etkinliklerinin tamamına ev sahipliği yapacak. 10 takımın birbiriyle karşılaşacağı turnuvada günde 5 maç oynanacak. Biletleri ve detayları hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki adrese gidebilirsiniz.

https://tr.lolesports.com/tr/makaleler/biletler-satista

LOL VFŞL 2019

Riot Games Türkiye yayın yönetmeni Erdinç İyikul Hürriyet’e konuştu:

 “1000 kişilik kapasiteye sahip olacak bu merkez, şu anda Avrupa’nın en büyüğü, dünyanın en büyük 5 arenasından biri durumunda. Dev bir sahnesi, hakem odaları, oyuncu odaları ve sosyal alanları olacak. Arena’nın üstü de açılabiliyor. Kore’de bile 500 kişilik yerler var ama biz 1000 kişilik arena yapıyoruz. Bu sahneyi bir kültür merkezi haline dönüştüreceğiz. Daha önce eSpor oyuncuları maçları evde online olarak izliyordu. Yeni merkezle Cumartesi ve Pazar günleri eSpor meraklıları eSpor Sahnesi’ne gelecek. eSpor meraklıları sosyalleşme imkanı elde edecek”

ESpor Sahnesi Arenasında mücadele verecek takımlar arasında 1907 Fenerbahçe, Beşiktaş Esports, Bursaspor Esports, Dark Passage, Galakticos, Galatasaray Esports, HWA Gaming, Royal Youth, SuperMassive Esports, ve Team AURORA. bulunmakta.

[zombify_post]

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI