DOTA 2

Team Liquid w33 ile Anlaştı! MATUMBAMAN’in yerine w33 geliyor!

Lasse ‘MATUMBAMAN’ Urpalainen bir kaç gün önce Team Liquid’in aktif takım kadrosundan ayrılmıştı. MATUMBAMAN’in yerini alacak kişinin kim olduğu merakla bekleniyorken, Team Liquid sonunda yeni oyuncularını açıkladı, MATUMBAMAN’in yerine gelecek oyuncu Aliwi ‘w33’ Omar olacak!

MATUMBAMAN Team Liquid’in aktif takım kadrosundan ayrılalı bir hafta oldu. Bu süreçte sosyal medya üzerinde yeni oyuncunun kim olacağına dair bolca söylenti dolaşıyordu. Bu söylentilerin çoğu, son turnuvalarının çoğunluğunu Güney Amerikalı takımlar ile geçiren Aliwi ‘w33’ Omar’ı işaret ediyordu. w33 kariyeri boyunca bir çok efsane Dota 2 oyuncusu ile birlikte oynamış ve iyi takımlarda yer almıştı. Kendisinin bulunduğu herhangi bir takım The International birinciliği olmasa da, Digital Chaos takımı ile ikincilik elde etmeyi başarmıştı. Team Liquid ikinci bir The International birinciliği alıp ellerindeki Aegis of Champions sayısını ikiye yükseltmekte kararlı görünüyor. Takıma dahil olan w33 ve takımda bulunan diğer herkes için The International 2019 heyecanlı ve biraz da stresli geçecek gibi duruyor.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Team Liquid MATUMBAMAN ile yollarını ayırıyor. 892 Gün Süren Birliktelik Sona Erdi.

Team Liquid ve w33 İçin İlk Mücadele EPICENTER Olacak

team liquid logo

Team Liquid tarafından Twitter üzerinde paylaşılan gönderide, w33 kendisine verilen şanstan ötürü minnettar olduğunu belirtti. Verilen bu şansı değerlendirip, kendisini kanıtlamaya hazır olduğunu da belirten w33 için kendini kanıtlayabileceği ilk yer EPICENTER olacak. Team Liquid geçmişten bu güne kadar EPICENTER arenasında gayet başarılıydı. Turnuvaya bu sene dahil olan takımlar da hesaba katıldığında, kendisini kanıtlamak için önemli bir fırsat olacak. Ayrıca takım içinde diğer oyuncular ile birlikte oluşturdukları sinerjiye de tanık olabileceğimiz ilk yer EPICENTER olacak.

Liquid ve w33 yeni kadroları ile bu Cumartesi Gambit Esports’a karşı EPICENTER’da ilk turnuva karşılaşmasını yaşayacak. Liquid’in bu kadro ile neler başaracağı ve Aliwi ‘w33’ Omar’ın hali hazırda güçlü olan Liquid’e neler katabileceğini merakla bekliyoruz. Özellikle The International 2019’un çok da uzakta olmadığını düşünürsek, takım olarak aralarındaki uyumu geliştirmeleri için çok da bol vakite sahip değiller.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI