REHBERLER

Zula Sistem Gereksinimleri ve Kayıt Rehberi

Zula-Kac-GB

MMOFPS sistemli olarak Türkiye’de üretilen ilk oyun olarak günümüz Zula oyuncularına sunulmuştur. Türkiye’de Zula oyununun geliştiricisi olan MadByte Games, Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Aynı zaman da Zula oyunun yayıncı hakları Lokum Games alarak bu görevi üstlenmiştir.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Espor Bursu Nedir? Kimler Espor Bursundan Yararlanabilir?

Zula oyunun özelliği ise İstanbul’da bulunan Üskadar’ın birbirinden farklı bölgelerini oyun içinde yer almasıdır. Türkiye’de birbirinden farklı bölgelerini konu alan Zula, oyun içinde aslında oyunculara küçük bir İstanbul turu attırıyor diyebiliriz. Zula oyunu sayesinde birçok kişi İstanbul sokaklarında gerçek hayatta bir oyun oynuyormuş tadını almaktadır. Oyunun en çekici özelliği bu şekilde adapte edilmiştir.

Zula Nasıl Kayıt Olunur?

Zula web sitesine girildiğinde sol üst kısımda bulunan başla kategorisine tıklamak gerekmektedir. Zula kayıt için açılan formda öncelik olarak oyun içinde kullanabileceğiniz kullanıcı adı belirmek zorundasınız.

Kullanıcı adını belirlerken birkaç harfin kullanılmaması gerekmektedir. Bunlar (ç,ı,ü,ğ,ö,ş,i) harfleridir. Bu harfler kullanıldığında sistem kullanıcı adınızı kabul etmeyecektir. Aynı zaman da daha önceden kayıt edilmiş bir kullanıcı adı belirlediyseniz sistem tekrardan kullanıcı adınızı kabul etmez. Daha önce kullanılmamış ve yukarıda bulunan harfleri kullandığınızda sistem adınızı kabul edecektir.

Zula’nın Boyutu ve Gereksinimleri

Zula oynamak isteyen bir oyuncu, bilgisayarının belirli sistem gereksiniminin olması gerekmektedir. İşletim sistemi olarak incelediğimizde minimum Windows 7/8/10 olması gerekmektedir. Önerilen sistem özellikleri minimum istenen özellikler ile aynıdır.

CPU, minimum zula sistem gereksinimleri Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+ olarak belirlenmiştir. Önerilen sistem gereksinimleri olarak incelediğinde Pentium 4 3.0 GHz / Athlon XP 3000+ istenmektedir. Oyuncuların en çok merak ettikleri konu zula kaç gb konusu olmuştur. Zula oyununun 2 GB minimum seviyede olması gerekmektedir. Aynı zaman da olması gereken sistemleri en az 4 GB istenmektedir.

Ekran kartı oyun kalitesi açısından önemli bir özelliktir. Graphics Intel HD özelliklerinde olan bir bilgisayar için Zula oyunu çok rahat bir şekilde oynanmaktadır. Graphics Intel HD 4000 ise oyunculara önerilen özelliktir. Sabit disk olarak bakıldığında 1 GB minimum, En az 2 GB boyutunda önerilen özelliktir.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız Oturum aç

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsun? Yorum Yaparak Görüşlerini Paylaş!

Popüler

YUKARI